بیان ساده :

با توجه به چالش‌های شناسایی‌شده‌ی موجود در حوزه‌ی تخصصی املاک و مسکن و سرمایه‌گذاری ملکی، دریافتیم که امروزه سه دسته از افراد با مشکلاتی دست به گریبانند:

اوّل خریدارانی که به دنبال سوار شدن بر موج تورم و پیشگیری از کاهش ارزش دارایی­های نقدی خود اقدام به خرید املاکی می‌کنند؛ غافل از اینکه بعضاً با انتخاب‌های غلط و نا آگاهانه به‌جای سود بردن متضرر هم شده‌اند.

دوّم سازندگانی که با تحمل تمامی فشارهای اقتصادی موجود اقدام به ساخت پروژه‌های خاص و مفید برای کشور می‌کنند؛ پروژه‌هایی که نهایتاً موجب بالا رفتن سطح کیفی صنعت ساخت و ساز کشور می‌شود. اما متأسفانه به دلایلی از قبیل نبودن سازمانی تخصصی و علمی برای مشاوره‌ی صحیح مبتنی بر امکان‌سنجی و نیازسنجی‌های حرفه‌ای جهت راهنمایی ایشان در انتخاب بهترین گزینه‌های ساخت و ساز، موقعیت خاص جغرافیایی فعالیتشان، ضعف در اطلاع‌رسانی عمومی و یا شاید نداشتن بازوهای قوی فروش در امر بازگردانی منابع مالی خود اعم از اصل سرمایه و سود با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند.

سوّم متخصصین حوزه‌های مشاوره‌ی املاک که به دلیل جبر جغرافیایی و متأثر از آن در دست نداشتن پروژه‌های ناب برای معرفی به مشتریان، همگی زیر سایه سنگین رکود به سر می برند.

در یک سرمایه‌گذاری ملکی مولد، عاقلانه و مبتنی بر دانش روز می‌توان علاوه بر ایجاد ارزش‌افزوده‌ی مناسب برای خریدار، موجبات برگرداندن رونق اقتصادی به صنعت ساخت و ساز، ایجاد فرصت‌های شغلی متعدد و خارج کردن بازار مسکن از رکود را فراهم نمود. ما اینجاییم تا به خلق مناسب و معرفی شایسته­ی این نوع از سرمایه‌گذاری ملکی کمک کنیم.