مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران، با هدف گسترش فعالیتها، به همراه جمعی از کارشناسان و متخصصان این اتحادیه به همراه آقای علی پروین سفیر اتحادیه ، شنبه ، دیداری با مهندس کمالی زاده شهردار کرج داشتند.
به گزارش اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران در دیدار دکتر خشایار باقرپور مدیر عامل اتحادیه و آقای جوادی مدیر اجرایی و عضو هییت مدیره اتحادیه و تعدادی از کارشناسان این حوزه، با علی کمالی‌زاده شهردار کلان‌شهر کرج ، فرصت‌های سرمایه‌گذاری ملکی در کرج مورد بررسی قرار گرفت.

طی این مذاکرات که در محل شهرداری کرج برگزار شد ، آقای دکتر باقرپور با تشریح اهداف و سیاست‌های کلان اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران به گوشه‌ای از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این تعاونی اشاره کرد.

یکی دیگر از موضوعاتی که در جلسه رئیس اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران و شهردار کرج موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت مشارکت در تولید و راه‌اندازی طرح‌های تجاری و فرهنگی بود.

مهندس کمالی زاده شهردار کرج نیز در این جلسه، با تأکید بر اینکه طبق ماده ۹ و ۱۰ قانون مدنی ، اهلیت سرمایه‌گذار باید کاملاً مشخص باشد گفت: ما در حوزه سرمایه‌گذاری در کرج ظرفیت‌های بالقوه‌ای داشته و از هر نوع سرمایه‌گذاری برای توسعه این حوزه استقبال می‌کنیم.